Share This Post

Nieuws

Nintendo kondigt FIA European Truck Racing Championship aan

Nintendo kondigt FIA European Truck Racing Championship aan

Mensen zijn in het echte leven misschien niet dol op het besturen van een vrachtwagen, maar er zijn genoeg mensen die het graag in de game wereld willen spelen.

Tenminste, dat hoopt Nintendo met de lancering van de nieuwste FIA European Truck Racing Championship voor de Switch.

Als je kennis van racegames zich alleen tot Mario Kart uitstrekt, dan zullen de graphics in FIA European Truck Racing Championship je waarschijnlijk verbazen.

Het spel belooft 45 vrachtwagens om uit te kiezen, zeven nauwgezet nagebouwde racebanen (en zes die dat niet zijn), vijf single player modes en vijf multiplayer modes.

Heeft iemand dit jaar zin in een chauffeurs vakantie?

Share This Post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>